“ŽIVOT JE LIJEP”

Pobjedom protiv velikih prijatelja iz KK BROD u čvrstoj, ali nadasve fair play utakmici rezultatom 61:52 djevojčice U-13 KK Županja osigurale su veliko 2. mjesto prvenstva Hrvatske regija Istok u sezoni 2022/2023 godine.

Djevojčice iz KK BROD iako oslabljene pokazale su zavidnu snagu od prve do zadnje sekunde, a niti #mirelinecure se nisu štedile i ponosnoj publici su dale razlog za slavlje.

Povjerenik natjecanja gospodin Miroslav Kontrec uručio je medalje djevojčicama koje nisu skidale osmijeh s lica, a pehar je preuzela prva među jednakima kapetanica Klara Rajković.

Trenerica Mirela Kobaš nije mogla sakriti osjećaje i suze kada su djevojčice predvođene Martom Baturina trenerici predale mali znak pažnje i zahvalnosti, nakon čega se iz redova roditelja moglo čuti “Život je lijep”.

Posebna zahvala od strane kluba ide upravo roditeljima koji su najveći oslonac kako u igračkoj transformaciji djevojčica tako i u napretku kluba.

Strijelci za KK ŽUPANJA

Mudrinić Ana Lora 7, Prgić Maria 17, Rajković Klara 17, Baturina Marta 8, Tomljenović Karla 2, Baotić Marie 4, Čolić Ivona 2, Baturina Lucija 4, Kobaš Nensi 0, Vrhovac Antonia 0, Panić Emili 0, Galović Korina 0, Kobašević Aurelija 0

Strijelci za KK BROD

Rimac Sara 22, Knežević Lana 2, Sivrić Marta 8, Vidović Katarina 17, Blažević Vita 3, Glas Dora 0, Lizačić Iva 0