Iskrene čestitke Marsoniji!!!

Morao je doći i taj dan. Naša momčad je poražena od Marsonije. Potpuno čisto i zasluženo, nadigrali su nas u svim segmentima igre na čemu im čestitamo. Sebi nemamo što zamjeriti, jer ova ekipa je u okolnostima u kojima trenira (poslovi, ozljede, bolesti, školovanja…) izvukla trenutni maksimum.

Hvala gledateljima koji su nas podržavali kroz cijelu sezonu pa tako i večeras.

U sljedećem, zadnjem kolu gostujemo u Đakovu.

KK ŽUPANJA 62

Ivan Stjepanović 21, Ivan Erslan 12, Ilija Benković 10, Dinko Bošnjak 6, Josip Mitrović 4, Bruno Bilić 3, Anton Mićanović 3, Ivan Gvozdić 3, Davor Pastović 0, Danis Fitozović 0, Filip Soljačić 0.

KK Marsonia 95

Franco Filipovič 21, Matko Jagar 15, Svan Stojsavljević 13, Patrik Maskaljević 13, Luka Pavlinović 11, Andro Matuško 11, Pavle Matuško 5, Fran Carević 2, Mihovil Kraljik 2, Luka Špehar 2, Marin Blažinkov 0.