“Čestitam na pobjedi, ovo sve treba zaboraviti…”

“Čestitam na pobjedi, ovo sve treba zaboraviti…” riječi su trenera Kalaice nakon pobjede od +21 (83:62) protiv KA Osijek.

Trener Kalaica je itekako iskusan i zna da je nakon sedme pobjede u nizu potrebno uložiti dodatni napor kako bi igrači ostali hladne glave do kraja prvenstva i u sraz sa velikom Marsoniom (prvoj na ljestvici) i dobro poznatim Đakovom (Gvozdićevo slobodno bacanje za kraj) ušli spremni kako fizički tako i psihički.

U prilog činjenici da je mladosti i iskustvo na našoj strani govori odlična igra svih igrača, od Bošnjaka (sretan 18 rođendan želi KK Županja) do Mitrovića i Stjepanovića.

Zbog povoljnog rezultata u zadnjoj četvrtini trener Kalaica je imao priliku rotirati sve igrače kako bi vidio širinu klupe, te je vrijedno spomenuti Fitozovića i Oršolića (trica za kraj) od kojih se u nastavku puno očekuje.