Nije sve tako crno, mi smo CRVENI

POŽEGA – ŽUPANJA U-13

Početnici igrali protiv favorizirane Požege, loš ulazaka u utakmicu s puno straha koštao nas boljeg rezultata na poluvremenu. Odličan početak drugog poluvremena nam daje rezultatski priključak, no trener ipak u zadnjoj četvrtini odlučuje dat veću minutažu svima, jer su to na treninzima zaslužili, pa domaćini lakše privode utakmicu kraju. Konačna pobjeda domaćina iz Požege kojima čestitamo na fer i korektnoj utakmici.

POŽEGA – ŽUPANJA U-17

Ekipa oslabljena zbog školskih obaveza odlazi u Požegu protiv ekipe koja nas je pobijedila kući prije 2 mjeseca. Spor ulazak u utakmicu, puno brzopletih poteza i promašenih slobodnih bacanja stavlja nas u loš položaj na kraju prve četvrtine. Onda nam slijede problemi s faulima, te nas domaćin u nastavku pretrčava i lagano privodi utakmicu na svoju stranu. Veseli nas sto su svi dečki dobili priliku uključujući Ivića i Dominkovića koji su 3,4 godine mlađi od kadeta.