BRAVO CURE! U-13 (+33)

[DJEVOJČICE U-13]

Prvo kolo U-13 lige regije Istok naše djevojčice su otvorile gostovanjem u Brodu protiv premierligaša „Brod na Savi”. Vidjelo se da je većini djevojčica ovo bila prva službena utakmica te da nas je trema dovela do rezultata 20:33 (za nas) na poluvremenu. Nakon desetominutne pauze pod kojom je trenerica Mirela Kobaš ohrabrila naše cure, one se vraćaju u igru mirne glave te utakmicu privode kraju rezultatom 29:62. Što je još važnije svih 12 djevojčica je imalo priliku pokazati vještine koje su radom stekle u proteklih godinu dana.

Čestitamo ekipi „Brod na Savi”, našim djevojčicama i trenerici, zahvaljujemo roditeljima koji su bili velika potpora na tribinama te vas sve pozivamo da nas dođete podržati sljedeće nedjelje u SD Gimnazija protiv ekipe „ŽKK Plamen Požega“.

Rajković K. (cap) 18, Mudrinić A.L. 9, Vrhovac A. 2, Baturina M. 16, Baturina. L, Iljazović K., Kobaš N., Čolić I. 17, Baotić M. 1, Tomljenović K., Prgić M., Kobašević A.