ODLIČAN VIKEND ZA CRVENE!

🏀

[U13 DJEČACI]✅️⛹️‍♂️

Nakon poraza prošli tjedan dečki su u subotu ostvarili prvu pobjedu u regionalnoj ligi za dječake 2010.godišta. Odlična izvedba cijele ekipe u Tenji protiv KA Krolo. Domaćinu hvala na odličnom prijemu i zabavnoj utakmici. Najviše poena kod Županje zabili su Umbehendt (2010.godište i Vincetić 2012.godište).👏👏

[U13 DJEVOJKE] ✅️⛹️‍♀️

U subotu su naše djevojke igrale protiv premijerligaša iz Slavonskog Broda. Kontrola igre i rezultata dovela nas je do visoke i sigurne pobjede. Svih 17 djevojaka je dobilo priliku igrati.

Čestitke djevojkama i dokaz da se rad isplati. Također hvala i svim roditeljima koji su podržali naše cure. 👏👏

[SENIORI] ✅️

Otvaranje sezone uspješno odrađeno za seniore. Nezgodna ekipa iz Osijeka puna mladih talentiranih momaka stiskala je cijelu utakmicu ali nisu uspjeli okrenuti rezultat. Prvu četvrtinu započinjemo vodstvom 15-0, svih 15 poena u režiji našeg juniora Dinka Bošnjaka (2005.godište). Nakon tog mali pad u koncentraciji i nekoliko grešaka i gosti se približavaju na 6 poena te tako završava četvrtina. U drugoj četvrtini trener Kalaica rotira te su priliku dobili i juniori Soljačić (2004), Katić(2004), Vuković(2005). Na poluvrijeme odlazimo sa sigurnim vodstvom ali i s upozorenjem da je protivnik jako opasan. Treću četvrtinu otvaramo sigurno i tu se odvajamo na preko 20 razlike koje onda sigurno držimo do kraja utakmice.

Najbolji igrači utakmice bili su Bošnjak (26 poena) i Mitrović (16 poena).

Gostima želimo puno sreće i dobrih utakmica u nastavku natjecanja, sigurno će biti težak protivnik svim ekipama u ligi. 🏀🏀