Uspješan vikend za Županju!

[SENIORI]

Jučer su naši seniori odigrali pripremnu utakmicu protiv Košarkaške akademije Osijek. Mlada i agresivna ekipa Osijeka se pokazala kao odličan protivnik za ovaj pripremni dio. Trener Kalaica je dao priliku svim našim igračima (kadet Spajić odigrao prve minute, bravo Stjepane) i sigurno je zadovoljan prikazanom igrom i rezultatom. Najbolji u našim redovima bili su Dinko Bošnjak koji je zatrpao koš suparnika i Bruno Bilić (naravno kad je on i autor teksta 😜😃).

[U15 Djevojke]

Naše su pretkadetkinje ostvarile pobjedu protiv ekipe Mladost iz Čačinaca. Bravo za cure i trenera Ivicu. 👏👏

[U15 Dječaci]

Dečki su išli na gostovanje u Novu Gradišku i vratili se kući s minimalnim porazom. Šteta za minimalni poraz (puno promašenih zicera nas koštalo pobjede), no treba uzeti u obzir da protivnici igraju van konkurencije sa starijim dečkima te je ova utakmica poslužila kao dobar prikaz šta nas čeka u budućnosti.