Poraz u utakmici 2. kruga kupa Krešimira Ćosića

Zaslužena pobjeda gostiju iz Đakova, kojima želimo puno uspjeha u nastavku natjecanja.

Županja – Đakovo 51:66

(19:20, 16:5, 13:17, 3:24)

Županja: Bilić 5, Mitrović 4, Mićanović, Erslan 12, Benković 10, Gvozdić 2, Bošnjak 4, Pastović, Soljačić, Mesić 6, Spajić, Ganibegović 8.

Najbolje što smo večeras prikazali su bile ispunjene tribine i iskreno se zahvaljujemo gledateljima što su večeras došli u ovako velikom broju, bez obzira što se utakmica igrala radnim danom ovako kasno.

Što se same utakmice tiče, nevjerojatno zvuči podatak da smo na kraju 3. četvrtine imali vodstvo 48:42. Pad u posljednjoj dionici utakmice je naizgled neshvatljiv, međutim treneru i igračima je apsolutno jasno u čemu su pogriješili i ovaj poraz je, barem zbog toga zapravo dobro došao.