Međunarodni turnir u Šibeniku

Akademija Anđa Jelavić, kao organizator međunarodnog turnira za djevojčice 2011. godište i mlađe ostavila je izvrstan dojam kako u organizaciji tako i u sportskom nadmetanju.

Turnir su, osim naših djevojčica i organizatora KA “Anđa Jelavić”, uveličali sportski prijatelji iz ŽKK “Vodice” i ŽKK “Posušje”.

Rezultat je bio i ostao sporedna stvar jer je našim djevojčicama ovaj vikend (od 2. lipnja 2023. do 4. lipnja 2023.) bio ispunjen raznovrsnim sadržajima koji su osim trenerice Mirele Kobaš pripremili i članovi kluba koji su dali svoj doprinos u organizaciji putovanja.

Djevojčice su posjetile spomenik Draženu Petrović i oduševljeno slušale priče o „Kapetanu“, a na povratku su posjetile NP „KRKA“.